Telovýchovné a športové podujatia Katedry telesnej výchovy a športu


Kalendárny plán podujatí na rok 2017

 

    Armádne športové akcie na rok 2017 >
    Preskúšanie profesionálnych vojakov AOS >

späť


Výsledky 2016

 

    Armádne športové akcie na rok 2016 >

späť


Výsledky 2015

 

    Armádne športové akcie na rok 2015 >

späť


Výsledky 2014

 

späť


Výsledky 2013

späť


Výsledky 2012


Január

  •   15. 01. 2012 - Majstrovstvá AOS vo flórbale
  •   25. - 26. 01. 2012 - Majstrovstvá AOS v minifutbale
  • Február

    Marec

  •   22. 03. 2012 - Majstrovstvá AOS v stolnom tenise
  •   30. 03. 2012 - Športový deň rektora AOS
  • Apríl

  •   25. 04. 2012 - Majstrovstvá AOS v cezpoľnom behu
  • Máj

  •   02. - 04. 05. 2012 - IDEB 2012
  •   23. - 24. 05. 2012 - Majstrovstvá AOS v tenise
  • Jún

  •   11. 05. - 15. 06. 2012 - Letné telovýchovné sústredenie kadetov 1. ročníka AOS OS SR
  •   14. 05. - 15. 06. 2012 - Kurz inštruktorov špeciálnej telesnej prípravy (Prihlásení profesionálni vojaci) OS SR
  • September

  •   25. - 28. 09. 2012 - All Rounder - medzinárodná športová súťaž
  • Október

  •   4. - 7. 10. 2012 - Odborný seminár "Výučba športov v prírode"
  •   17. - 18. 10. 2012 - Majstrovstvá AOS vo volejbale dvojíc a basketbale trojíc
  • November

  •   21. 11. 2012 - Majstrovstvá AOS v plávaní
  •   22. - 23. 11. 2012 - Majstrovstvá OS SR v nohejbale
  • December

  •   14. 12. 2012 - Vianočný tenisový turnaj o "Pohár prorektora AOS"
  •   06. - 07. 12. 2012 - Majstrovstvá OS SR vo vojensko - praktickom plávaní

  •  
    späť

    Výsledky 2011


    Január



    16.12. Preskúšanie vojakov profesionálov z pohybovej výkonnosti
     
    späť


    Výsledky 2010


    28. – 29.1.2010 Memoriál ThLic. Michala Štanga v malom futbale

                     3. AOS 1 /Vlastmil Král, Vladisláv Kováč, Martin Lietavec, Martin Targoš, Matúš Gavaj, Tomáš Vlnka/

    17.-19.2. 2010 Majstrovstvá OS SR v bežeckom lyžovaní  /Žiarska dolina/

     Do 30r.   1. Mirosláv Litvík

                   3. Lenka Randiaková

    Štafeta ženy    2. Lenka Randiaková, Zuzka Pálešová, Veronika Džurinová

     

    17.3.2010 Majstrovstvá AOS v stolnom tenise

    Muži     1.Peter Porubský, 2.Michal Kozárec, 3.Peter Varga

    Žena     1.Júlia Pivovarníková, 2.Marianna Jenčová, 3.Monika Mazánková    

     

    24.-25.3.2010 M OS SR v stolnom tenise /Sliač/

    Stol.tenis ženy:       3.Júlia Pivovarníková

     

    26.3.2010 Športový deň rektora

    Futbal 1.družstvo vedené Vladom Kováčom

    Florbal 1.družstvo vedené Petrom Berčom

    Volejbal 1. Družstvo vedené Martinom Hraňom

    Silný muž: 1. Peter Poljakovič

    Stolný tenis. muži 1.Miro Piater   ženy: 1. Júlia Pivovarníková

     

    13.4.2010 M AOS v cezpoľnom behu

    Muži:     1  Mirosláv Litvík,

                   2. Vladisláv Kováč,

    Ženy :    1.Lenka Randiaková,    2.Lenka Gajdošová, 3.Katka Žulkovičová

     

    21.4.2010 Finále medziuniverzitnej ligy – florbal (AOS LM)

    3. miesto  AOS - Jarosláv Vavro, Peter Berčo, Matúš Bošeľa, Štefan Kubiňák, Miro Gahér, Vilo Paholík, Jarosláv Babík, Martin Pizúr,  Peter Babic, Marek Benčík, Martin Fedora

     

    6.-7.5.M OS SR v cezpoľnom behu / Smrekovica/

    Muži 4km   2. Mirosláv Litvík, 8 km 1. Mirosláv Litvík

    Ženy  :         2.Renáta Barcíková, 3. Lenka Gajdošová

     

    19.-21.5.2010 Športový deň rektora Univerzity obrany Brno

    Futbal     2. Martin Lietavec, Vlado Kováč, Peter Repáň, Michal Mikula, Tomáš Vlnka, Mirosláv Lonský,  

                      Martin Targoš

    Plážový volejbal    3.Marek Hraňo, Marek Záhorský

    Florbal       3.Jarosláv Vávro, Peter Berčo, Vilo Paholík, Viktor Bari, Matúš Bošeľa, Mirosláv Gahér,

                             Štefan Kubiňák

    Cyklokros      1.Mirosláv Litvík

     

    21.- 24.9 .2010 All Rounder 2010

    18.11. 2010 Streľba zo vzduchovej pušky

    22.11. 2010 M AOS v plávaní

    2.- 3.12. 2010 Majstrovstvá OS SR vo vojensko praktickom plávaní

    7.12. 2010 Mikulášsky volejbalový turnaj

    17.12. 2010 3. ročník Vianočného tenisového turnaja

     
    späť

    Výsledky 2009


    22.-25.9.2009 ALL Rounder 3.ročník

                  1. AOS Liptovský Mikuláš /Miroslav Litvík, Peter Poljakovič, Peter Varga, Tomáš Čopák, Kozárec, Štefan Kubiňák/

                  2. UO Brno /ČR/

                  3. UO Mikloša Zrýniho Budapešť /MR/

    28.-29.10.2009 M OS SR vo vojensko praktickom plávaní

                  1.kategoria     -    3. Marek Hraňo

    16.- 17.11.2009 Vedomostná súťaž vysokoškolákov o olympizme UMB Banská Bystrica

                  5. AOS /Iveta Dugasová, Veronika Karásková, Matúš Bošeľa/

    25.11.2009 M AOS v  streľbe zo vzduchovej pušky /zmiešané družstvá/

                  1. Martin Lukáč, Mária Pivovarová -87 bodov

                  2. Peter Varga, Monika Mazánková – 84 b

                  3.Adam Ostrodický, Katka Žulkovičová – 84 b

    10.12.2009 Vianočný futbalový turnaj

                  2. AOS – 1 /Tomáš Vlnka, Siksa, Martin Lietavec,

                  3. AOS – 2

    18.12.2009 Vianočný tenisový turnaj /štvorhry/

                  1. Ing. Martin Chrapčiak, doc. František Nebus, PhD.

                  2. Ing. Jiří Rbařík, Ing. Juraj Vyrostek

                  3. Mgr. Ján Pápay, PhD, Ing. Michal Segen

     
    späť

    Hlavná stránka